TENİS KORTLARI
08:00-23:00 ARASI AÇIK OLACAKTIR
İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ


ONLİNE REZERVASYON SİSTEMİ HİZMETE GİRMİŞTİR.

TÜM REZERVASYONLAR ONLİNE OLARAK ALINACAKTIR.

TENİS KORTU KURALLARI

Tesisimizi kullanan her vatandaşımız bu kurallara uymakla yükümlüdür.

1) ABB Tenis kortları, www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden online olusturulacak rezervasyon ile ücretsiz kullanabilir. Rezervasyon yaptırmayan vatandaslarımız tesislerden yararlanamaz.

2) Rezervasyon kaydı sırasında T.C. kimlik numaranız ile dogum tarihi bilgileriniz “gün/ay/yıl” seklinde istenmektedir. Tenis kortunun kullanılabilmesi için rezervasyonu olan vatandaslarımızın kimliklerinin, kort görevlisine ibraz edilmesi gerekmektedir.

3) Tüm vatandasımızın, bir hafta içerisinde 1 (bir) saat kort kullanım hakkı bulunmaktadır. ABB degisiklik yapma hakkını saklı tutar.

4) Rezarvasyonu alan kisi double (çift) kisi ile oyun oynayabilir. Ancak double (çift) oynayan tüm kisiler, o hafta için kendilerine tanınan 1 (bir) saat kullanım hakkını kullanmıs olurlar ve bu kisilerden sonraki saatlerde rezervasyonu olanlar var ise bu rezervasyon iptal edilmek suretiyle aynı kisilerin kort kullanımına izin verilmez.

5) Rezervasyon saatinde gelmeyen vatandasların oyun saati, sistem üzerinden tekrar kayıt için aktive edilir. Vatandaslarımız, o saati sistem üzerinden rezerve ederek oyun oynayabilir. 1 hafta içerisinde oyun oynayan kisilerin kaydına sistem izin vermemektedir.

6) 3.kisiler adına (anne, baba, kardes, arkadas vb.) alınan rezervasyonların tespiti durumunda kort görevlisi veya idare tarafından bu rezervasyon iptal edilir.

7) Is, hastalık, vb. gibi nedenler ile rezervasyon, oyun saatine en geç 1(bir) saat kalana kadar Aşağıdaki REZERVASYON İPTALİ butonundan yada 0(242) 321 24 70 no’lu hattan iptal ettirilmelidir.

8) Rezervasyon yaptırdıgı halde, yukarıda yer alan telefon numarasını aramak suretiyle rezervasyonunu iptal ettirenler hariç, oyun saatinde rezervasyonuna gelmeyen kisiler, sistem tarafından “gelmedi” olarak isaretlenecek ve 1 ay içerisinde 2 kez “gelmedi islemi” alınan vatandasımız 1 ay süre ile tenis kortlarımızdan yararlanamayacaktır.

9) Tenis Kortlarımızın kullanımı ücretsiz olup, herhangi bir ticari amaçla (özel ders vb.) kullanılamaz.

10) Tenis kortlarından sadece tesise özel spor kıyafeti ve ayakkabısı ile faydalanılabilir.

11) Kortların kullanımı sadece tenis sporu içindir. Futbol, voleybol, basketbol vb. bransların kullanımına kapalıdır.

12) Kortların içine bisiklet, kaykay vb. tekerlekli araçlarla ve evcil hayvanla girilemez

13) Kortlara su haricinde baska bir içecek getirilmez, sigara, alkol vb. içecekler tüketilemez.

14) Kortların içindeki ve dısındaki donanım, file, bank, çöp kutusu vb. malzemelerin yerlerinin degistirilmemesi ve rahatsız edici ses ve davranısta bulunulmaması gerekmektedir.

15) Tesis içerisinde yer alan uyarı levhaları dikkate alınmalıdır.

16) Tesislerde kaybolan esyalardan kisiler kendileri sorumludur.

Antalya Büyüksehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Baskanlıgı yukarıdaki maddelerin içerigi ile ilgili degisiklik yapma hakkına sahiptir.

KURALLARA UYDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.LARA DÜDENPARK TENİS KORTLARIKONYAALTI BEACHPARK TENİS KORTLARIMANAVGAT TÜRKBELENİ TENİS KORTLARI
KİMLİK BİLGİSİ KAYDI VE ÜCRETSİZ REZERVASYON BAŞVURUSU


Online başvurular iki aşamada gerçekleşecektir.

1. AŞAMA OYUNCU KİMLİK BİLGİSİ KAYDI

-Her Oyuncunun Kimlik Bilgisi doğrulaması ve Kişi bilgileri kaydı yapılacak. (T.C. Vatandaşı, Yabancı uyruklulara verilen ve 9 ile başlayan T.C. kimlik bilgisi doğrulanabilir. Pasaport vb ile doğrulama yapılmaz.)
-Mavi Kartlıların Kimlik bilgisi kaydı ve doğrulaması Asfim spor merkezlerimizden yapılabilecektir.
-İlk defa kayıt yaptıracaklar istenilen kayıt bilgilerini girecekler kişi bilgisi kaydı yaptıracaklar, daha sonra ikinci aşamaya geçeceklerdir.
-Daha önce kimlik bilgisi kaydı yaptıranlar veya Asfime kişi bilgisi kaydı yaptıranlar bu aşamada kişi bilgisi doldurulması istenmeyecektir.
-Online kayıt yapmakta güçlük çekenler en yakın Asfime başvurarak yardım alabilirler. Asfim adresleri için tıklayınız2. AŞAMA TENİS KORT REZERVASYON İŞLEMLERİ

-Kort seçimi işlemleri yapılacaktır.

Bu aşamada sizden;
1- TC kimlik numarası (Her iki oyuncunun)
2- Doğum tarihi (Her iki oyuncunun)
3- Rezervasyon yaptıracağınız Kort bilgisi istenecektir.

Konyaaltı Beachpark içinde ve Lara Düdenpark içinde 2'şer Tenis Kortu bulunmaktadır
Manavgat Türkbeleni içinde bir adet Tenis Kortu bulunmaktadır

Not: Antalya Büyükşehir Belediyesinin, Tenis Kortu hizmetlerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklı olup, Kötü hava şartları ve kortların kullanımında sıkıntı oluşması durumunda randevuyu iptal etme, kortu kullanıma kapatma hakkı vardır.
-Korta gitmeden önce Lütfen bu sayfadan kortun durumuna bakmanız rica olunur.TENİS KORTLARI
08:00-23:00 ARASI AÇIK OLACAKTIR
İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ
KORT KULLANIMI ÜCRETSİZDİR
TENİS KORTLARININ DURUMU

Untitled Document
KONYAALTI BEACHPARK TENİS KORTLARI: A KORTU: AÇIK 08:00-23:00 ARASI
B KORTU: AÇIK 08:00-23:00 ARASI
LARA DÜDENPARK TENİS KORTLARI: A KORTU: AÇIK 08:00-23:00 ARASI
B KORTU: AÇIK 08:00-23:00 ARASI
MANAVGAT TÜRKBELENİ TENİS KORTLARI: TENİS KORTU: AÇIK 08:00-23:00 ARASI

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı
Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü - 0242 321 18 98